Klapka 2017 – Pro návštěvníky

Pro návštěvníky

Základní informace

Festival Klapka 2017 se bude konat v sobotu 18.března 2017 v kladenském kině Hutník.

mapa

Co se bude konat

Na návštěvníky čekají čtyři filmové bloky vybraných amatérských a nekomerčních filmů, které přihlásili do festivalu sami tvůrci. Některé z filmů bude možné odnést si i domů na oficiálním festivalovém dvojDVD za symbolickou cenu. Součástí doprovodného programu festivalu je soutěžní výstava fotografií od přihlášených amatérských tvůrců. Během festivalu je možno občerstvit se ve foyer kina Hutník nebo ve vedlejší restauraci.

mapa

Celý harmonogram festivalu najdete v sekci Program »

Jak se k nám dostanete?

Pojedu autem od Prahy
Z Prahy po silnici R7 (Praha-Chomutov) na Kladno okolo obce Buštěhrad. Za Buštěhradem následuje dlouhá rovina na jejímž konci odbočíte doleva a vjíždíte do města. Míjíte vlevo Lidl, barevné panelové domy, vpravo les. Přes světelnou křižovatku (Pražská křižovatka) jedete stále rovně, přes kruhový objezd rovně, podjíždíte mostek, na další i následující světelné křižovatce stále rovně. Jedete dlouhou rovinkou, míjíte zástavbu rodinných domků. Na světelné křižovatce vidíte fakultu biomedicínského inženýrství ČVUT a odbočíte vlevo a hned vpravo na parkoviště. Jste na místě.  Přímo před Vámi je budova kulturního domu Kladno, na levém rohu Rock&Roll bar, uprostřed kino Hutník.

Pojedu autem od Karlových Varů (silnice R6)
Ze silnice R6 sjedete až na 12 km (sjezd Unhošť, Malé Přítočno) a pokračujete po přejezdu dálnice stále rovně na Kladno. Po příjezdu na Kladno dojedete až ke kruhovému objezdu, na kterém odbočíte vlevo. Míjíte Tesco, na světelné křižovatce pokračujete rovně. Míjíte Kaufland a přes světelnou křižovatku projíždíte rovně. Na další křižovatce tvaru T (vlevo benzinová pumpa) odbočíte vlevo, poté pokračujete rovně. Jedete dlouhou rovinkou, míjíte zástavbu rodinných domků. Na světelné křižovatce vidíte fakultu biomedicínského inženýrství ČVUT a odbočíte vlevo a hned vpravo na parkoviště. Jste na místě.  Přímo před Vámi je budova kulturního domu Kladno, na levém rohu Rock&Roll bar, uprostřed kino Hutník.

Pojedu z Prahy autobusem
Vystoupíte na stanici „Sítná“ (asi třetí zastávka v Kladně) a vydáte se směrem ke kulturnímu domu, který je vidět již ze zastávky. Vstup do kina Hutník je přes videopůjčovnu z levé strany kulturního domu.

Mapa

mapa

 

Celou mapu nebo trasu si můžete najít na Mapy.cz nebo GoogleMaps.com


Generální partneři:
Město Kladno                     Hondl                     LOEX                     Květiny Bellis                     Kladenské listy
Partneři:
Klubko 55                      AGRA                    Universal System                    Elektro U Miklasů                    SilreMont                    Aquastyl
Mediální partneři:
Rádio Relax         Kladenský Deník         Rytíři Kladno         Filmdat         Vaše Kladno      
Webhosting:
VSHosting
Webdesign:
DesignPro.cz